O firmie

W większości religii na całym świecie Eden przedstawiany jest jako ogród. Nie bez przyczyny. Dobrze zaprojektowany i wykonany jest miejscem relaksu, ukojenia dla zmysłów i lekarstwem dla duszy.

Niektóre ogrody sprawiają wrażenie jakby stworzyła je sama przyroda – bogactwo barw, faktur i form w artystycznym nieładzie. Bujna kaskada herbacianej róży oplatająca bramę. Leniwie rozkładające się na dróżce pędy lawendy czy macierzanki. Wszystko to może być zarówno wynikiem działań natury, jak i skutkiem pracy ogrodnika. Projekty nieformalne, beztrosko chaotyczne, jak i formalne, eleganckie i zrównoważone, mogą być wynikiem uważnego projektowania.

Staramy się, aby wszystkie nasze prace różniły się zasadniczo od ogrodów, w których rośliny i poszczególne elementy rozmieszczone są przypadkowo. Każdy nasz ogród jest głęboko przemyślany i skomponowany tak, aby wszystkie jego fragmenty tworzyły harmonijną i atrakcyjną całość.

Jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać ogród w określonym stylu, zarówno jeśli chodzi o charakter formalny, jak i swobodny, tradycyjny czy nowoczesny. Wplatamy także w swoją działalność elementy fengshui i zasady kształtowania otoczenia w zgodzie z naturalnymi potrzebami człowieka.

W swojej pracy opieramy się zarówno na doświadczeniach własnych, jak i innych ogrodników. Staramy się stale uzupełniać naszą wiedzę i wciąż podążamy za nowościami. Lecz to czym kierujemy się przede wszystkim, to naśladowanie samego mistrza – naturę.

Jednak pamiętamy, że ogród tworzy wraz z domem nierozerwalną całość i jego charakter powinien być odbiciem osobowości właściciela. Dlatego też najważniejsi są dla nas Nasi Klienci, ich wymagania, życzenia i sugestie. Dzięki nim jesteśmy w stanie tworzyć naprawdę piękne ogrody.

Nasza firma istnieje od 1997 roku. W naszym dorobku mamy zarówno nieduże ogródki przydomowe jak i większe i bardziej skomplikowane założenia ogrodnicze, obsługujemy również firmy. Zajmujemy się ogrodami od podstaw, począwszy od projektu, przez wykonanie i pielęgnację. Zajmujemy się również renowacją starszych i zaniedbanych ogrodów. Na życzenia klienta dysponujemy referencjami.